Gå til innhold

Kystmagasinet en del av
Oceanspace Media

Kystmagasinet AS
PO Box 4084 Sandviken,
NO-5835 Bergen 
redaksjon@kystmagasinet.no Tlf. +47 55 19 77 70 (sentral)

Besøksadresse
Kystmagasinet AS
Skoltegrunnskaien 2
5835 Bergen
Se Google-kart til oss

Abonnement
Spørsmål eller endringer  kontakt :
abo@kystmagasinet.no
telef. 919 29 212

Stillinger  – tjeneste for stillingsannonsering
hilde@kystmagasinet.no
 

Følg Kystmagasinet
i sosiale medier

Facebook og Twitter


Vi arbeider i Kystmagasinet:

Gustav Erik Blaalid Utgiver/Ansvarlig redaktør
gustav@kystmagasinet.no
Mobil: +47 916 39 142

Edmund Mongstad
Redaktør
edmund@kystmagasinet.no
Mobil: +47 952 04 159

Vidar Onarheim
Salgsdirektør
vidar@kyst.no
+47 469 20 337

Terje Engø
Journalist
terje@kystmagasinet.no
Mobil: +47 456 93 301

Hilde Moe
Annonsering
hilde@kystmagasinet.no
Mobil: 47 480 67 850

Idunn Indrebø
Abonnementsansvarlig
abo@kystmagasinet.no
Mobil: +47 454 949 66

Regnskap
regnskap@kystmagasinet.no 
Tlf. 55 19 77 70  /404 687 00

Kontaktskjema